O Chrufestu

Zažij dvoudenní fesťák v centru Pardubic!

Co to vlastně ChruFest je?

ChruFest je dvoudenní rodinný a hip hop open air festival. Od roku 2019 se festival koná v atraktivním prostředí Automatických Mlýnů v Pardubicích, kde v sobotním programu vystoupí špička hip hop CZ&SK scény na jednom pódiu. Nedělní program je věnován novému rodinnému festivalu, který představí přední české umělce, kapely, baviče, stand up comedy, workshopy a další atraktivní program.
Festival v centru Pardubic

Festival v centru Pardubic

Jedinečný open air festival v areálu Automatických mlýnů v Pardubících.
2 dny plné zábavy

2 dny plné zábavy

Vychutnej si sobotu s nejlepším CZ a SK hip hopem a neděli s rodinným programem pod širým nebem.
Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek

Vstupenky kupuj na www.chrufest.cz v sekci vstupenky, v městském infocentru Pardubice, na všech terminálech Sazka!
Předprodej probíhá také v síti poboček Ticketportal a na https://www.ticketportal.cz/event/CHRUFEST-2019
Věkové omezení

Věkové omezení

Do areálu bude vstup možný bez věkového omezení, u osob mladších 15ti let se zákonným zástupcem.
Osoby do 1 metru výšky mají vstup zdarma, ostatní platí snížené vstupné 200 Kč (Dětské vstupenky v prodeji pouze na místě)

Historie festivalu

 • Současnost
  Současnost

  Chrufest Open Air 2019

  ChruFest se od roku 2019 rozvíjí a stěhuje do Pardubic. Současně se také mění koncept festivalu, který se rozšiřuje na dvoudenní (sobota - hip hop festival, neděle - rodinný festival).
  Novým domovem Chrufestu jsou pardubické Automatické Mlýny vynikající atraktivní polohou v centru města, zajímavým industriálním stylem a jedinečnou atmosférou.

  I tentokrát se můžeš těšit na totálně našlapanej line up nově rovnou ve dvou dnech, větší stage, vymazlený zvuk a brutální světelnou show! Tak se přidej do události a sleduj naši fanpage, ať Ti neuteče žádná důležitá informace.

 • Indoor Edition 2018
  Ročník 2018

  Chrufest Indoor Edition 2018

  V roce 2018 proběhla první Chrufest Indoor Edition a to v prostorách Kongresového centra Pardubice. Dav téměř 800 návštěvníků rozproudil skvělý Ektor stejně jako další hosté: Strapo, James Cole, Gorilla Cartel Forte, Tvojoblubeny nebo vítěz Red Bull 3 Style - DJ Ondrash!

 • Ročník 2018
  Ročník 2018

  Chrufest Open Air 2018

  3.ročník festivalu Chrufest proběhl za velmi chladného a deštivého počasí, které neodradilo stovky našich věrných fanoušků. I tentokrát zazářily hvězdy hip-hop scény v čele s Majkem Spiritem a Benem Cristovao. Dále vystopupili Paulie Garand, Logic, Čis T & MadSkill, Vladimir 518, Smack, Abde & Sharlota, Hely a mnoho dalších...

 • Ročník 2017
  Ročník 2017

  Chrufest Open Air 2017

  Úspěšný 2.ročník festivalu Chrufest znovu rozzářily hvězdy hip-hop scény v čele s legendárními Kontrafakt. Dále vystopupili Marpo & Troublegand, Kali & Peter Pan, Pil C, Strapo, Pio Squad, Abde & Sharlota, AK a mnoho dalších...

 • Ročník 2016
  Ročník 2016

  Chrufest Open Air 2016

  Historie festivalu Chrufest se začala psát v září roku 2016, kdy v Chrudimi vypukl 1.ročník nového hip hop open airu. Majk Spirit, Rytmus, Marpo nebo PSH. To byla pouze část skvělého line upu, který návštěvníky dostal do varu.

 • Objevte krásy Pardubic Město, kde stojí za to žít

  • Vítejte v Pardubicích, v sídelním městě Pardubického kraje. Pardubice jsou jedním z nejkrásnějších východočeských měst. Leží na soutoku řek Labe a Chrudimky. Pardubice jsou velmi dobře dopravní dostupné, jsou železničním dopravním uzlem. Vzdálenost od Prahy je pouhých 104 km. Výhodou je i přítomnost letiště se smíšeným provozem.

  Internetové stránky města Pardubice

 • Automatické Mlýny

  • Winternitzovy mlýny v Pardubicích je budova mlýnů navržená Josefem Gočárem pro bratry Egona a Karla Winternitze. Stojí na pravém břehu řeky Chrudimky před jejím soutokem s Labem, v Bílém Předměstí v těsné blízkosti renesančního historického centra města. Stavba budovy započala roku 1909. Později byly mlýny dále rozšířeny. Roku 2014 byly mlýny zařazeny na seznam Národních kulturních památek České republiky. V současnoti jsou Automatické Mlýny hojně využívány pro konání kulturních akcí.

  Internetové stránky města Pardubice