O Chrufestu

Zažij dvoudenní fesťák v centru Pardubic!

Co to vlastně ChruFest je?

ChruFest je dvoudenní rodinný a hip hop open air festival. Od roku 2019 se festival koná v atraktivním prostředí Automatických Mlýnů v Pardubicích, kde v sobotním programu vystoupí špička hip hop CZ&SK scény na jednom pódiu. Nedělní program je věnován novému rodinnému festivalu, který představí přední české umělce, kapely, baviče, stand up comedy, workshopy a další atraktivní program.
Festival v centru Pardubic

Festival v centru Pardubic

Jedinečný open air festival v areálu Automatických mlýnů v Pardubících.
2 dny plné zábavy

2 dny plné zábavy

Vychutnej si sobotu s nejlepším CZ a SK hip hopem a neděli s rodinným programem pod širým nebem.
Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek

Vstupenky kupuj na www.chrufest.cz v sekci vstupenky, v městském infocentru Pardubice, na všech terminálech Sazka!
Předprodej probíhá také v síti poboček Ticketportal

Koupit vstupenky

Věkové omezení

Věkové omezení

Do areálu bude vstup možný bez věkového omezení, u osob mladších 15ti let se zákonným zástupcem.
Osoby do 120 cm výšky mají vstup zdarma, ostatní (do 14ti let věku včetně) platí zvýhodněné vstupné 200 Kč (v prodeji pouze na místě) Osoby 15+ platí plné vstupné.

Historie festivalu

 • Současnost
  Současnost

  Chrufest Open Air 2019

  ChruFest se od roku 2019 rozvíjí a stěhuje do Pardubic. Současně se také mění koncept festivalu, který se rozšiřuje na dvoudenní (sobota - hip hop festival, neděle - rodinný festival).
  Novým domovem Chrufestu jsou pardubické Automatické Mlýny vynikající atraktivní polohou v centru města, zajímavým industriálním stylem a jedinečnou atmosférou.

  I tentokrát se můžeš těšit na totálně našlapanej line up nově rovnou ve dvou dnech, větší stage, vymazlený zvuk a brutální světelnou show! Tak se přidej do události a sleduj naši fanpage, ať Ti neuteče žádná důležitá informace.

 • Indoor Edition 2018
  Ročník 2018

  Chrufest Indoor Edition 2018

  V roce 2018 proběhla první Chrufest Indoor Edition a to v prostorách Kongresového centra Pardubice. Dav téměř 800 návštěvníků rozproudil skvělý Ektor stejně jako další hosté: Strapo, James Cole, Gorilla Cartel Forte, Tvojoblubeny nebo vítěz Red Bull 3 Style - DJ Ondrash!

 • Ročník 2018
  Ročník 2018

  Chrufest Open Air 2018

  3.ročník festivalu Chrufest proběhl za velmi chladného a deštivého počasí, které neodradilo stovky našich věrných fanoušků. I tentokrát zazářily hvězdy hip-hop scény v čele s Majkem Spiritem a Benem Cristovao. Dále vystopupili Paulie Garand, Logic, Čis T & MadSkill, Vladimir 518, Smack, Abde & Sharlota, Hely a mnoho dalších...

 • Ročník 2017
  Ročník 2017

  Chrufest Open Air 2017

  Úspěšný 2.ročník festivalu Chrufest znovu rozzářily hvězdy hip-hop scény v čele s legendárními Kontrafakt. Dále vystopupili Marpo & Troublegand, Kali & Peter Pan, Pil C, Strapo, Pio Squad, Abde & Sharlota, AK a mnoho dalších...

 • Ročník 2016
  Ročník 2016

  Chrufest Open Air 2016

  Historie festivalu Chrufest se začala psát v září roku 2016, kdy v Chrudimi vypukl 1.ročník nového hip hop open airu. Majk Spirit, Rytmus, Marpo nebo PSH. To byla pouze část skvělého line upu, který návštěvníky dostal do varu.

 • Objevte krásy Pardubic Město, kde stojí za to žít

  • Vítejte v Pardubicích, v sídelním městě Pardubického kraje. Pardubice jsou jedním z nejkrásnějších východočeských měst. Leží na soutoku řek Labe a Chrudimky. Pardubice jsou velmi dobře dopravní dostupné, jsou železničním dopravním uzlem. Vzdálenost od Prahy je pouhých 104 km. Výhodou je i přítomnost letiště se smíšeným provozem.

  Internetové stránky města Pardubice

 • Automatické Mlýny

  • Winternitzovy mlýny v Pardubicích je budova mlýnů navržená Josefem Gočárem pro bratry Egona a Karla Winternitze. Stojí na pravém břehu řeky Chrudimky před jejím soutokem s Labem, v Bílém Předměstí v těsné blízkosti renesančního historického centra města. Stavba budovy započala roku 1909. Později byly mlýny dále rozšířeny. Roku 2014 byly mlýny zařazeny na seznam Národních kulturních památek České republiky. V současnoti jsou Automatické Mlýny hojně využívány pro konání kulturních akcí.

  Internetové stránky města Pardubice